Úvod / Funpark / Informace o Funparku Kopřivná

Informace o Funparku Kopřivná

Funpark resortu Kopřivná pod Pradědem je zábavně-relaxační centrum pro malé i velké, pro rekreační sportovce i vyznavače adrenalinu. Nabízí zábavu a pohyb v letním a zimním období.
 

Snow&Summer Tubing

Ve vybudované trati se speciálním povrchem, který funguje v zimním i letním provozu, máte jedinečnou možnost užít si radost z jízdy na nafukovacích tubách. Atrakce je vhodná pro team buildingové akce nebo drobné závody. Vlek Vás pohodlně vyveze na horní stanoviště dráhy, odkud Vás obsluha popostrčí, případně ty nejodvážnější roztočí, a už si můžete užít jízdu plnou zatáček.

Horské kolobky/buginy

Vraťte se do dětských let a zazávoděte si s přáteli nebo se s rodinou, pokochejte se krajinou na koloběžkách, které jsou speciálně upravené na sjezd. Využít můžete dvou tratí v našem bikeparku. Jedna vede lesní komunikací a druhá po sjezdovce. Sjezdovku si určitě užijete i na našich buginách.

Koloběžkou z Pradědu

Nechte se vyvézt na nejvyšší horu Moravy Praděd (1492m.n.m). Navštivte místní rozhlednu, projděte suvenýry a jiné turistické atrakce pro celou rodinu. Vše můžete završit jízdou na koloběžce z Pradědu až na Hotel Kopřivná celých 13km! Atrakci je nutno domluvit 3h předem na recepci horského hotelu Kopřivná, prostřednictvím emailu koprivna@koprivna.cz nebo na telefonním čísle +420 554 273 152 / +420 777 745 374.

Skákací hrad

Zábava pro každé dítě, která jen tak neomrzí. Víme, že je-li spokojeno Vaše dítě, budete spokojeni i Vy, proto jsme skákací hrad umístili u terasy Bistra Kopřivná, aby jste na své ratolesti měli výhled a mohli si také na chvilku odpočinout.

Trampolínové pole

Výborná zábava, odpočinek i trénink akrobacie pro všechny. 4v1, to je trampolínové pole ve FUNparku Kopřivná! Prožijte stav beztíže v bezpečném prostředí, jež zajišťuje pevná síť po obvodu a dopadové žíněnky na všech stranách.

Paintball aréna

Velice oblíbená a moderní forma zábavy. Speciálně pro Vás jsme vytvořili zázemí až pro 10 hráčů. Instruktor Vás na začátku proškolí, obleče a odvede do arény, kde po celou dobu dohlíží nad bezpečností celé hry. Vhodná pro team buildingové akce.

Lezecké stěny

Dominantou sportovního areálu Hotelu Kopřivná je 9m lezecká stěna. Lezení si můžete domluvit na recepci s našimi certifikovanými instruktory. Doporučujeme objednávku na 9m stěnu 3 dny dopředu. Zapůjčíme vám kompletní vybavení. Dvě menší stěny se nacházejí v těsné blízkosti hlavní 9m stěny. Další dvě stěny určené pro dovádění dětí se nacházejí v dětské aréně.

Lukostřelba

Střelba z luku je ve své podstatě praktické lovecké a vojenské umění, z kterého vzniklo sportovní odvětví a specifický olympijský  sport. Vyzkoušejte sami sebe a zasoutěžte si se svými dětmi nebo jen tak pro svou osobní radost.

Užijte si den plný zábavy s celou rodinou!

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2019 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací