Wellness Kopřivná

Ponořte se do wellness světa Kopřivná a nechte se unášet vlnou relaxu a pohody. Ono totiž neexistuje nic lepšího než zasloužený odpočinek v teple wellness se skvostným výhledem na okolní krajinu. Kombinujte relax ve vyhřáté odpočívárně s neopakovatelným zážitkem venkovních lázní v přírodě na čistém vzduchu a masážemi od našich profesionálů. 

K vašemu naprostému uvolnění a odpočinku těla a mysli můžete plnými doušky užívat termálního bazénu s protiproudem i horké vířivky na venkovní terase. Přírodně laděný interiér v sobě skrývá finskou saunu, bio saunu i odpočívárnu s krbem. Pro unavené nožky zde máme Kneippův chodník, vodoléčebnou kůru, která podporuje lymfatický a nervový systém. 

V letní sezóně doplňují nabídku relaxace ještě i vyhřívané venkovní bazény se skluzavkou a masážními tryskami na hlavní terase hotelu.

Ze sjezdovky a výletů rovnou k nám! A to s celou rodinou...

Pohyb a klid jsou jediná tajemstvi přírody

UŽIJTE SI NIČÍM NERUŠENOU VEČERNÍ POHODU S PARTNEREM NEBO PŘÁTELI V NAŠEM PRIVÁTNÍM WELLNESS
Celý prostor našeho hotelového wellness je od 22:00 do 24:00 připraven pouze pro Vás. Pro umocnění dokonalého zážitku Vám připravíme zdarma láhev sektu.

Cena za využití privátního wellness činí 1.500,- Kč. (max. 6 osob)

Váš čas nerušeného relaxu si můžete objednat na hotelové recepci +420 777 745 374 nebo mailem: koprivna@koprivna.cz

 

Upozorňujeme na klidovou zónu našeho wellness, v čase od 18:00 je vstup pro děti mladší 12let zakázán.

Masáže

Masáž tváře a dekoltu arganovým olejem

Masáž příznivě působí na nervová zakončení kůže a tím pozitivně ovlivňuje celou nervovou soustavu. Zlepšuje prokrvení kůže a díky přísunu kyslíku se lépe odplavují produkty tkáňového metabolizmu. Z pokožky se odstraňují nejstarší rohové buňky, takže pleť dostane mladší vzhled. Speciálními tahy se dá, do určité míry, oddálit tvorba vrásek a ovlivnit stav jizev.

Arganový olej, nazývaný též marocké zlato, blahodárně působí proti stárnutí pleti. Vyhlazuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Vůně arganového, nerafinovaného oleje připomíná plísňový sýr.

 

Cena / 30 min. / 490,- Kč

Antistresová masáž

Antistresová masáž se zaměřuje na části těla, které jsou většinou ovlivněné stresem – a to zejména záda, šíje, ramena, hlava, tvář a dekolt. Procedura přináší relaxaci, uvolnění a taktéž pomáhá proti bolestem hlavy.
Vhodná je zejména pro ty klienty, kteří jsou pod tlakem a stresem nebo si potřebují odpočinout. Navozuje pocit harmonie, uklidnění a pohody.


Cena / 60 min. / 850,- Kč

Léčivá síla kamenů

Masáž lávovými kameny je jedinečné ošetření horkými vulkanickými kameny a éterickými oleji. Tato kombinace přináší úlevu pro bolavé a ztuhlé svaly, uvolňuje napětí, navozuje uklidnění a vyrovnává tak správný tok životní energie. Lávové kameny harmonizují lidské tělo, odbourávají
negativní energii, eliminují bolest ve svalech, zlepšují krevní cirkulaci a také napomáhají k detoxikaci organismu.

Tento druh masáže se nedoporučuje pro klienty, kteří jsou citliví na teplo, s vysokým krevním tlakem, po operacích, v případě různých infekčních chorob a v neposlední řadě v těhotenství.


Cena / 45 min. / 850,- Kč

Dětská masáž

Aby se u nás cítily příjemně i Vaše děti, připravili jsme nabídku dětských masáží, které účinně pomáhají k navození pohody a relaxace u dětí a zároveň slouží, jako prevence, proti různým zdravotním problémům.
Rostlinné oleje dětskou pokožku nejen vyživují, ale i zvláčňují a regenerují. Aromaterapeutická kosmetika pomáhá při nejrůznějších dětských problémech, které souvisí se zdravotním stavem dítěte. Nespornou výhodou aromaterapie je dlouhodobé posílení imunity u dětí, které se děje tou nejpřirozenější cestou.

Masáž trvá 20 minut a doporučuje se od 6 let, horní věková hranice pro dětskou aromamasáž je 15 let.


Cena / 30 min. / 350,- Kč

Relaxační masáž

Relaxační masáž je zaměřena na odstranění únavy, stresu a zmírnění napětí, taktéž uvolňuje unavené svaly. Jedná se o velmi jemnou masáž těla, která spolu se speciálním masážním olejem intenzivně působí proti stresu, depresi, únavě organismu a přináší tak blahodárný uklidňující pocit.

Cena / 60 min. / 750,- Kč
Cena / 30 min. / 430,- Kč

Klasická masáž se zábalem

Pozitivní účinek klasické masáže je podpořen zábalem dle vlastního výběru:

Jesenický bylinkový – má chladivý účinek, uleví při bolestech svalů a zad,
je vhodný při mírném prochladnutí.
Konopný – má detoxikační, zpevňující a omlazující efekt s analgetickým
účinkem a lokálním prohřátím.
Rašelinový – zvyšuje prokrvení, výborně působí na ztuhlé svalstvo,
dále při bolestech zad, zlepšuje hojení kožních ekzémů.

 

Cena / 45 min. / 650,- Kč

Klasická masáž

Klasická masáž uvolňuje napjaté svaly, zmírňuje bolest a zlepšuje cirkulaci, přičemž přináší harmonii pro tělo i ducha. Masáž odbourává toxiny, urychluje léčení po zraněních a podporuje rekonvalescenci
po prodělaných onemocněních.


Cena / 60 min. / 790,-Kč

Cena / 30 min. / 450,-Kč

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2018 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by