Vstup do rezervačního systému zde:
Rezervovat ubytování

Vyberte si jedno z našich tří ubytovacích zařízení. Horský hotel Kopřivná nabízí ubytování v designových apartmánech a pokojích se všemi hotelovými službami. Ubytování Maja je ideální volba pro skupiny osob a méně náročné. Stylová Chaloupka pod Kopřivnou nabízí komfort 21 století i když se jedná o chaloupku historickou, její součástí je například soukromá sauna, vířivka a její poloha - přímo u sjezdovky.


Výhodné balíčky

V termínu 19.11.2017 od 16:00 do 21.11.2017, 22:00

INFORMACE: V termínu 19.11.2017 od 16:00 do 21.11.2017, 22:00 je celý resort uzavřen! Probíhá rekonstrukce v kuchyni a sanitární den. Těšíme se na…
Více

Kopřivňucha podzim 2017

Tradiční podzimní víkend speciálně pro tatínky a děti. V termínu 24. - 26.11.2017 se uskuteční naše víkendové dobrodružství s Baronem Prášilem a…
Více

Podzim na Kopřivné

Speciální podzimní balíček. Užijte si barevný podzim u nás, na Kopřivné pod Pradědem. V termínu od 2.10. do 30.11.2017 využijte speciální podzimní…
Více

Horský hotel Kopřivná pod Pradědem

Hledáte kompletní zázemí pro celou rodinu i firemní akce v srdci Hrubého Jeseníku s nejčistším vzduchem ve střední Evropě? Tak to najdete jedině u nás, v horském hotelu Kopřivná. Pár kilometrů od Rýmařova na úpatí Pradědu v Malé Morávce se v nadmořské výšce 740m tyčí moderní horský hotel, kde naleznete sportovní vyžití pro celou rodinu i zasloužený odpočinek a to v jakémkoliv ročním období.

Naprostý relax a uvolnění najdete v našem wellness, které kombinuje saunování a odpočinek ve vyhřáté odpočívárně s neopakovatelným zážitkem venkovních lázní v přírodě. Naprosté uvolnění těla i ducha vám dopřeje masáž od našich profesionálů. 

Hotel se nachází přímo na sjezdovce našeho Skiareálu s 4-sedačkovou lanovkou. Pyšníme se skvěle upravovanou 1350 m dlouhou a pro večerní lyžování výborně osvětlenou sjezdovkou, nejdelší v okolí. V létě se okolí hotelu promění v Bikepark, kde si na své příjde cyklista jakéhokoliv věku. Nejen dětmi oblíbený Funpark nabízí spoustu atrakcí po celý rok. KLASIK

 • Koupelna se sprchou, WC
 • Telefon s přímou volbou
 • LCD televize
 • Bezplatné připojení WiFi
 • Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje
Rezervovat

SUPERIOR

 • Koupelna se sprchou, WC
  a vysoušečem vlasů
 • Telefon s přímou volbou
 • LCD televize
 • Bezplatné připojení WiFi
 • Varná konvice
 • Minibar
 • Moderní designové pokoje
 • Dvoulůžkové, třílůžkové a
  čtyřlůžkové pokoje
Rezervovat

SUPERIOR PLUS

 • Koupelna s vanou, WC 
  a vysoušečem vlasů
 • Telefon s přímou volbou
 • LCD televize
 • Bezplatné připojení WiFi
 • Varná konvice
 • Minibar
 • Moderní designové pokoje
 • Dvoulůžkové pokoje
Rezervovat

Jako náš hotelový host můžete využívat veškerých služeb, které poskytujeme. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, TV, připojením k internetu a telefonem. Ke každému pokoji náleží samostatný zamykatelný box ve vyhřívané lyžárně,
kde si můžete odložit své lyžařské a snowboardové vybavení. 

V hotelovém areálu se nachází multifunkční hřiště, na kterém najdete vyžití pro míčové sporty nebo trénink.
Celému hřišti dominuje 9 metrů vysoká horolezecká stěna.

Okolí horského hotelu Kopřivná je protkané cyklostezkami a turistickými trasami, které nabízí nekonečné možnosti výletů v památkově a přírodně chráněné oblasti Hrubého Jeseníku. Po svých, na kole, běžkách nebo koloběžkách, okolní příroda si získá vaše srdce, tak jako si získala už to naše. 

Přijeďte se k nám podívat a přesvědčte se sami. 

MAJA Ubytování 

Hledáte prostor pro lyžařský výcvik, školu v přírodě, sportovní soustředění, nebo je vaše rodina zkrátka větší? Právě pro tyto účely jsme vybudovali stylové ubytování v penzionu Maja nacházejcí se nedaleko horského hotelu Kopřivná. Tato ekonomická varianta ubytování je jako stvořená pro skupinovou rekreaci plnou aktivního odpočinku.

Užijte si horské radovánky ve větším počtu osob. Pronajmout si můžete celý penzion, nebo jen jeho část. V přízemí se nachází velká společenská místnost, kde se můžete pravidelně scházet a trávit čas společně. Volně k dispozici máte LCD televizi, která se často využívá k promítání filmů, prezentací, videí nebo nostalgických fotografií.

S jídlem si nedělejte starosti, není třeba se nikam přesouvat. Vámi vybranou stravu vám dodáme přímo do penzionu nebo se můžete vydat do nedaleké hotelové restaurace Kopřivná

Stačí jen pár kroků a ocitnete se ve Skiareálu s 4-sedačkovou lanovkou a nejdelší sjezdovkou (1350 m) v okolí. Školní lyžařské výcviky jistě ocení kratší kotvu nebo lyžařský pohyblivý pás, ideální pro naučení lyžování. V létě se okolí hotelu promění v Bikepark, který může být zajímavým zpestřením sportovního soustředění či cyklistického výletu. Nejen dětmi oblíbený Funpark nabízí spoustu atrakcí po celý rok. EKONOMY

 • Koupelna se sprchou, WC a vysoušečem
  vlasů společná pro celé horní patro
 • LCD televize ve společenské místnosti
 • Parkování v blízkosti chaty
 • Společenská místnost
 • Čtyřlůžkové pokoje
  s patrovými postelemi
Rezervovat

EKONOMY +

 • Vlastní koupelna se sprchou, WC 
  a vysoušečem vlasů 
 • LCD televize
 • Parkování v blízkosti chaty
 • Společenská místnost
 • Prostornější čtyřlůžkové pokoje 
  v klidové části objektu
Rezervovat

Každý náš hotelový host může využívat veškerých služeb, které poskytujeme. Ubytování Maja je vybaveno sociálním zařízením, TV, připojením k internetu a telefonem. Ke každému pokoji náleží samostatný zamykatelný box ve vyhřívané lyžárně, kde si můžete odložit své lyžařské a snowboardové vybavení.

V hotelovém areálu se nachází multifunkční hřiště, na kterém si můžete užít jakýkoliv míčový sport nebo trénink. Celému hřišti dominuje 9 metrů vysoká horolezecká stěna. K dispozici jsou i volné prostory, které mohou sloužit jako měnší tělocvičny. Zkrátka ideální prostředí na skupinový výlet nabitý sportovními aktivitami a zábavou.

Naprostý relax a uvolnění najdete v našem wellness, které kombinuje saunování a odpočinek ve vyhřáté odpočívárně s neopakovatelným zážitkem venkovních lázní v přírodě. Uvolnění těla i ducha vám dopřeje masáž od našich profesionálů.

Okolí horského hotelu Kopřivná je protkané cyklostezkami a turistickými trasami, které nabízí nekonečné možnosti výletů v památkově a přírodně chráněné oblasti Hrubého Jeseníku. Poznávejte krásy přírody v zimě i létě po naučných stezskách. Sotva byste kamenem dohodili, čeká na vás nádherná stezka do Karlovy Studánky, nebo výlet panenskou přírodou po stezce Bílá Opava a mnoho dalších.

U nás se zkrátka nudit nebudete.

Chaloupka pod Kopřivnou

Zažijte atmosféru památkově chráněné původní horské chaloupky. Interiér jako z pohádky vás okouzlí hned na první pohled. Tato romantická historická chaloupka z konce 18. století se všemi moderními vymoženostmi se nachází jen 50 metrů od nástupní stanice lanové dráhy ve Skiareálu. Prostor nabízí ubytování až pro 12 osob. Pro vaše pohodlí máte k dispozici vlastní parkoviště pro 4 automobily. Jistě oceníte zahrádku o výměře 1000m2 s vlastním ohništěm a grillem, ideální pro večerní sedánky s kytarou a zpěvníkem v ruce.

Pro váš naprostý odpočinek v soukromí můžete využít i luxusní zázemí chaloupky - vyhřívanou venkovní vířivku pro 4 osoby  v zákoutí u Bělokamenného potoka nebo finskou saunu. Nezapomeňte dát odpočinout i vašim unaveným svalům. Navštivte nedaleké wellness, kde se o vás postarají profesionální maséři.

Připojení k internetu samozřejmostí. Najdete zde zamykatelnou lyžárnu a úschovnu kol, které po dobu pobytu slouží pouze pro vaše potřeby. V zimních měsících si užijte Skiareál, který se nachází nedaleko chaloupky, v létě zase Bikeparku, místě kde se vyřádí adrenalinoví nadšenci i rekreační sportovci. Vyžití ve Funparku určitě nenajdou jen děti.

S jídlem si nedělejte starosti, není třeba se nikam přesouvat. Vámi vybranou stravu vám dodáme přímo do chaloupky nebo se můžete vydat do nedaleké hotelové restaurace Kopřivná. V rámci balíku služeb dostanete 10% slevu na skipasy.

Užijte si soukromí a pohádkové prostředí v chaloupce pod Kopřivnou!


Rezervovat

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2017 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by