Ski areál Kopřivná

Ski areál uzavřen. Děkujeme vám všem za přízeň.

Těšíme se na setkání v Bikeparku a Funparku během letní sezóny. Sledujte naše letní aktivity na Facebooku a Instagramu.

 

Atmosféru luxusního horského lyžování a zimních radovánek se vším, co k tomu patří, navíc v památkově a přírodně chráněné zóně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, tak tu si opravdu užijete jen u nás, v areálu Kopřivná, v srdci nejvyšších hor Moravy. Široko daleko nejdelší, nejlépe upravovaná a navíc certifikovaná sjezdovka v délce 1350 m (homologace tratě 1, homologace tratě 2), fantastické večerní lyžování, moderní technologie zasněžování i 4sedačková lanovka, čtyři bary a gastro na svahu, parkování zdarma přímo v areálu, moderní půjčovna lyžařského vybavení i vybavená lyžařská škola... Lze si přát více?


Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou a nejnovější 4-sedačkovou lanovkou v našem údolí Pod Pradědem. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzla večerního lyžování a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.


Lyžařská škola kopřivná

Není lyžování zrovna vaší nejsilnější stránkou, nebo s lyžováním chcete teprve začít? Ve Skiareálu Kopřivná jsme pyšní na dlouholetou tradici lyžařské výuky. Právě náš areál je ideálním pro získání lyžařských dovedností a to nejlépe pod vedením našich profesionálních instruktorů.

Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky, lyže, lyžáky i helmy a navíc spoustu aktivit pro děti. Čeká na vás oblíbený Funpark i pravidelné animační programy. V naší nabídce najdete kopec zábavy s maskotem, moderní interaktivní pomůcky a akreditované instruktory, kteří jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).

Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Díky skvěle osvětlené sjezdovce vás můžeme učit lyžovat i v době večerního lyžování.

Pouze u nás je SKIPASS v ceně výuky!

Výuková lekce trvá 50 minut. Výuku je nutné domluvit předem buď telefonicky, e-mailem nebo osobně v provozovně lyžeřské školy ve Ski areálu Kopřivná


Kontaktujte nás

+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

Otevřeno od 9:00 - 16:00 a 18:00 - 21:00 vždy v době provozu Ski Areálu Kopřivná.


Co dalšího u nás najdete?

Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 

Free
Wi-Fi
Platební
karty

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2017 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by