Funpark Kopřivná

Vážení návštěvníci a přátelé Kopřivná resortu.

Upozorňujeme vás na plánovanou technologickou odstávku naší 4sedačkové lanovky, která bude probíhat od 24.7.2017

BIKEPARK I FUNPARK JSOU STÁLE V PROVOZU.
Doprava pro všechny malé i velké bikery, cyklisty a výletníky je zajištěna náhradním způsobem. Bistro i Půjčovna s testovacím centrem Lapierre je i nadále v provozu každý den od 10:00 do 18:00 hodin.
Těšíme se na vás. Užijte si léto s námi. 
Děkujeme za pochopení, Váš tým Kopřivná resortu.

---

Zábava na vás čeká v zimě i létě, pro malé i velké. Funpark Kopřivná, to je zábavně-relaxační centrum na horském čerstvém vzduchu v srdci Jeseníku. Kombinuje v sobě zábavu, sport i adrenalin. Na své si příjdou rodiny s dětmi, cyklisté a bikeři holdující těm nejnáročnějším sjezdům.

Provozní doba

1.6. - 30.6. | SO - NE 10:00 - 18:00 | Víkendový provoz
1.7. - 31.8. | PO - NE 10:00 - 18:00 | Plný provoz
1.9. - 30.9. | PÁ 14:00 - 18:00, SO - NE 10:00 - 18:00

Kopřivná resort je partnerem projektu Klubu 3xTop.cz a také kontrolním bodem trasy Praděd. Baví Vás zdolávat vrcholy, hledáte něco vyjímečného nebo chcete překonat sami sebe, to všechno vám splní Klub 3xTop, více informací zde. Doporučená trasa: Malá Morávka - Praděd - Ludvíkov - Praděd - Bělá pod Pradědem - Malá Morávka. Vzdálenost 110km, zpevněný povrh, nastoupáno 3 297 m.

Aktuality

Odstávka lanovky

Vážení návštěvníci a přátelé Kopřivná resortu. Upozorňujeme vás na plánovanou technologickou odstávku naší 4sedačkové lanovky, která bude…
Více


Atrakce pro celou rodinu

TUBING

Adrenalin do krve vám napumpuje jízda na nafukovacích tubách ve speciální dráze plné klopených zatáček a prudkých sjezdů. Vlek vás pohodlně vyveze na vrchol vybudované dráhy a bláznivá jízda může začít.

KOLOBĚZKOU Z PRADĚDU

Nechte se vyvézt na nejvyšší horu Moravy a užijte si se svou rodinou i přáteli kouzelnou atmosféru Jaseníků. A dolů jedině na koloběžce! 13 km dlouhý sjezd z Pradědu až na Hotel Kopřivná je tím nejlepším završením výletu.

KOLOBKY A BUGINY

Koloběžky a horské buginy vás čekají na horní stanici lanovky a dolů už frčíte po sjezdovce. Ti méně odvážní využijí pro koloběžky Family trail a dolů se svezou po zpevněné cestě podél lesa.

PAINTBALL

Oblíbená a moderní forma zábavy vás čeká pod větvemi okolních lesů. Vytvořili jsme bezpečné zázemí pro 10 hráčů s plnou výbavou. Celou hrou vás provede zkušený instruktor, který dohlídne také na bezpečnost.

TRAMPOLÍNY

Výborná zábava, odpočinek i trénink akrobacie pro malé i velké bez ohledu na věk. Vyzkoušejte salta na trampolínovém poli 4v1. Bezpečnost zajišťuje po obvodu zajišťuje pevná síť a dopadové žíněnky.

SKÁKACÍ HRAD

Zábava pro každé dítě, která jen tak neomrzí. Skákací hrad je umístěn vedle terasy Bistra Kopřivná, abyste na své nejmenší měli výhled a mohli si také na chvíli odpočinout.

LEZECKÉ STĚNY

Dominantou sportovního areálu Hotelu Kopřivná jsou lezecké stěny. Menší dětská stěna je perfektním zázemím pro první lezecké zkušenosti. Na 9 metrové stěně můžete zdokonalovat své lezecké dovednosti v doprovodu našeho instruktora. Dětské stěny pro malé lezení jsou součástí dětské arény.

BEACH VOLEYBALL

Oblíbená letní sportovní aktivita je i u nás na Kopřivné! Poblíž sjezdovky najdete moderní beach volejbalové hřiště, které přímo svádí k tomu, abyste se svlíkli do plavek a užili si plno zábavy s beach volejbalem.

Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 

Free
Wi-Fi
Platební
karty

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2017 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by