Funpark Kopřivná

Vážení návštěvníci a přátelé Kopřivná resortu.

Děkujeme Vám za krásnou letní sezónu 2017. Provoz Funparku i Bikeparku je ukončen. Těšíme se na Vás za rok, například na Kopřivná Bike Festivale. Krásný podzim a fajn zimu. Váš tým Kopřivná resortu.

---

Zábava na vás čeká v zimě i létě, pro malé i velké. Funpark Kopřivná, to je zábavně-relaxační centrum na horském čerstvém vzduchu v srdci Jeseníku. Kombinuje v sobě zábavu, sport i adrenalin. Na své si příjdou rodiny s dětmi, cyklisté a bikeři holdující těm nejnáročnějším sjezdům.

Provozní doba

1.6. - 30.6. | SO - NE 10:00 - 18:00 | Víkendový provoz
1.7. - 31.8. | PO - NE 10:00 - 18:00 | Plný provoz
1.9. - 30.9. | PÁ 14:00 - 18:00, SO - NE 10:00 - 18:00

Kopřivná resort je partnerem projektu Klubu 3xTop.cz a také kontrolním bodem trasy Praděd. Baví Vás zdolávat vrcholy, hledáte něco vyjímečného nebo chcete překonat sami sebe, to všechno vám splní Klub 3xTop, více informací zde. Doporučená trasa: Malá Morávka - Praděd - Ludvíkov - Praděd - Bělá pod Pradědem - Malá Morávka. Vzdálenost 110km, zpevněný povrh, nastoupáno 3 297 m.


Atrakce pro celou rodinu

TUBING

Adrenalin do krve vám napumpuje jízda na nafukovacích tubách ve speciální dráze plné klopených zatáček a prudkých sjezdů. Vlek vás pohodlně vyveze na vrchol vybudované dráhy a bláznivá jízda může začít.

KOLOBĚZKOU Z PRADĚDU

Nechte se vyvézt na nejvyšší horu Moravy a užijte si se svou rodinou i přáteli kouzelnou atmosféru Jaseníků. A dolů jedině na koloběžce! 13 km dlouhý sjezd z Pradědu až na Hotel Kopřivná je tím nejlepším završením výletu.

KOLOBKY A BUGINY

Koloběžky a horské buginy vás čekají na horní stanici lanovky a dolů už frčíte po sjezdovce. Ti méně odvážní využijí pro koloběžky Family trail a dolů se svezou po zpevněné cestě podél lesa.

PAINTBALL

Oblíbená a moderní forma zábavy vás čeká pod větvemi okolních lesů. Vytvořili jsme bezpečné zázemí pro 10 hráčů s plnou výbavou. Celou hrou vás provede zkušený instruktor, který dohlídne také na bezpečnost.

TRAMPOLÍNY

Výborná zábava, odpočinek i trénink akrobacie pro malé i velké bez ohledu na věk. Vyzkoušejte salta na trampolínovém poli 4v1. Bezpečnost zajišťuje po obvodu zajišťuje pevná síť a dopadové žíněnky.

SKÁKACÍ HRAD

Zábava pro každé dítě, která jen tak neomrzí. Skákací hrad je umístěn vedle terasy Bistra Kopřivná, abyste na své nejmenší měli výhled a mohli si také na chvíli odpočinout.

LEZECKÉ STĚNY

Dominantou sportovního areálu Hotelu Kopřivná jsou lezecké stěny. Menší dětská stěna je perfektním zázemím pro první lezecké zkušenosti. Na 9 metrové stěně můžete zdokonalovat své lezecké dovednosti v doprovodu našeho instruktora. Dětské stěny pro malé lezení jsou součástí dětské arény.

BEACH VOLEYBALL

Oblíbená letní sportovní aktivita je i u nás na Kopřivné! Poblíž sjezdovky najdete moderní beach volejbalové hřiště, které přímo svádí k tomu, abyste se svlíkli do plavek a užili si plno zábavy s beach volejbalem.

Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 

Free
Wi-Fi
Platební
karty

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2018 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by