Kongresy, konference, školení

Nabízíme vám prostory ideální pro pracovní nasazení jako jsou kongresové místnosti vybavené projekční technikou s kapacitou až 80 osob nebo vnitřní i vnější prostory hotelové restaurace Kopřivná. Nezbytný relax si můžete pospolu užívat ve wellness Kopřivná, nebo na procházkách po bohaté síti místních turistických stezek.


Ubytování v luxusním prostředí

Vyberte pro svou akci ubytování,
které vám padne do noty. Pobyt můžete strávit všichni pod jednou střechou a to v útulných pokojích Horského hotelu Kopřivná, v samostatné větší chatě Maja nebo v malebné
Chaloupce pod Kopřivnou.

Vybrat ubytování

Relax a aktivity šité na míru

Spojte práci se zábavou a odpočinkem. Ušijeme vám na míru teambuildingové aktivity v horském prostředí i večerní posezení na zastřešené terase u venkovního krbu nebo v teple kongresových místností, restaurace nebo exteriéru Horského hotelu Kopřivná. Sdělte nám, jaká je vaše představa a my vám předložíme hned několik návrhů. 

Gastronomie místo cofee breaku

Jen coffee break není ideální volba celodenní stravy. Připravíme vám skvělý oběd načasovaný přesně podle potřeby. Nezapomeňte si nechat prostor i na zákusek. Vychutnejte si naši gastromii – váš kongres nebo školení půjde po obědě, jako po másle.

Jídelní lístek

 

Teambuilding na míru

Z vašeho pracovního setkání uděláme nezapomenutelný zážitek. Vyvážená kombinace relaxu, zábavy a nejčistšího vzduchu střední Evropy udělá z vašeho teambuildingu pobyt plný aktivního odpočinku. To vše v nádherném prostředí Hrubého Jeseníku, které nabízí nekonečné možnosti zimních i letních radovánek.

Zpestřením vašeho setkání může být speciální program, který pro vás s chutí připravíme. Překvapte své kolegy, přátele i hosty degustací vín, ohňovou show, letem balónem nebo večerní vycházkou na vysílač Praděd s dechberoucím výhledem. Každý den máte k dispozici vyšperkovaný Skiareál, v letních měsících Bikepark. A nenechte se oklamat, že vyžití ve Funparku najdou jen děti. 

Vaše přání, naše motivace. Podělte se s námi o vaši představu a společně něco vymyslíme.

Kontaktujte nás!

+420 554 273 152 / +420 777 745 374 /  koprivna@koprivna.cz

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2019 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací