Bikepark Kopřivná

BIKEPARK UZAVŘEN

Připravujeme vše do provozu bike sezóny a těšíme se na vás všechny u tradičního otevření nové bike sezóny 2019. Zahajovat budeme v rámci Kopřivná Bike Festivalu, který nabídne zase víc...  Kopřivná Bike Festival 

---

Zábava roztáním sněhu právě nekončí, naopak! V teplejším ročním období ve spolupráci s Lesy ČR pečujeme o náš bikepark, který nabízí 4 tratě o celkové délce 12 km. Tratě jsou sjízdné pro nejmenší i pro ty nestárnoucí. Napumpujte si do krve pořádnou dávku adrenalinu na náročných trasách, nebo si užijte rodinný výlet v srdci Jeseníků na vyjížďkových nenáročných stezkách. 

A kola klidně nechte doma. Rádi vám je zapůjčíme v naší půjčovně kol, kde si své sedlo osedlá dospělý i dítě. Můžete využít služeb testovacího centra Canyon jedná se německou značku jízdních kol. Canyon spolupracuje s mezinárodními elitními týmy a proficyklisté vyhrávají na kolech Canyon legendární závody jako jarní klasiky, tituly na mistrovstvích světa a etapy na Tour de France. Jsme rádi, že pro vás máme zajímavá a úspěšná kola. Rádi vám poradíme s výběrem kola tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a jízdu jste si užili. Díky své pestrosti je areál vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro zdatné bikery. Park nabízí šest různých tratí s několika variantami, propojkami, dále zde najdete dřevěný pumptrack nebo big air bag, skok do velkého nafukovacího polštáře. Díky menšímu převýšení celého kopce není jízda na tratích tolik fyzicky namáhavá.

Bikepark se dostává do povědomí i díky pořádání nejrůznějších sportovních, cyklistických akcí, mezi které patří například Kopřivná Bike Festival, Česká Enduro Serie, kempy pro zlepšení techniky jízdy na horském kole a další. Areál úzce spolupracuje s předním českým bikerem Kamilem Tatarkovičem.

Bikepark Kopřivná disponuje skvělým zázemím, které je ideální pro víkendové ježdění či celotýdenní dovolenou.

Canyon Strive

Je to rarita, když něco dokáže takto šplhat do kopců a pak tak tvrdě a jednoduše zdolat sjezd dolů. To vše díky technologii Shapeshifter, model Strive učinil nemožné možným a díky tomu je to nejkomplexnější enduro bike. Revoluční systém změny geometrie za jízdy poskytuje dva různé módy geometrie, odpružení a zdvihu. Díky tomu pak Strive stoupá s maximem efektivity v XC módu a drtí sjezdy a terén v DH módu. To je i důvod pro si Strive vybrali jezdci Canyon Factory Enduro Teamu - dává každému trailu novou dimenzi!

Canyon Torque

Zkoušeli jej Canyon freeride, enduro a sjezdové týmy, Torque se nedá jen tak někam zařadit. Se 175 mm zdvihu, zadní stavbou a kinematikou vyvinutou pro Sender CF, kolo poskytuje novou úroveň trakce a ožívá na tom nejtěžším backcountry nebo na air line v bike parku. Kombinace 180 mm předního zdvihu a nezničitelné katergorie 5, stejně jako Sender, ma za výsledek že je kolo stabilní při vysoké rychlosti a zároveň živé ve vzduchu. Super enduro, kolo do bike parku, freeride, říkejte mu jak chcete, Torque je zpět a lepší než kdy dříve.

Canyon

Vše co vás zajímá o výrazné německé značce jízdních kol najdete zde.

Elektrola

Na příjemnou projížďku po okolí jsou vám k dispozici elektrokola a také nabíjecí stanice, která je umístěna u půjčovny.

Canyon Spectral

Komplexní stroj pro all-mountain a traily. Naše řada Spectral spojuje univerzalitu modelu Neuron a terénní schopnosti a ovladatelnost modelu Strive. Geometrie se zdvihem 140 mm, možnost jak hliníkového tak i karbonového rámu dělá řadu Spectral skvělou volbou pro zábavu v terénu. Kompaktní délka zadní stavby ti umožní projet i nejtěžší technické pasáže a zatáčky, zatím co vynikající efektivita šlapání ti dovolí pokořit každý kopec. All-mountain pro každou výzvu, to je hlavní aspekt řady Spectral na trailech.


Naše tratě

FAMILY TRATĚ

Family 1 a Family2 jsou velmi lehké tratě určeně především pro koloběžky a terénní trojkolky, případně pro rekreační cyklisty, kteří se nechtějí pouštět do nástrah samotného bike parku.

FUN TRAIL

3,5 km jednoduchý trail, který sjede opravdu každý. Vhodný pro začátečníky, děti a středně pokročilé bikery. Čekají tu na vás odkloněné zatáčky, klopenky, boule či menší skočky. Jede se po tvrdém zpevněném podkladu a dráha je bez problému sjízdná i na neodpruženém kole.

FREERIDE

Oblíbená freeridová trať střední obtížnosti, plná skoků, klopených zatáček a dřevěných překážek. Nejvíce si ji užijí vyznavači skákání, ale i začátečník ji dokáže plynule sjet,všechny náročné překážky se dají bezpečně přejet nebo objet.

GRAVITY LINE

Středně těžká trať, novinka roku 2016, pomalejší, technicky náročnější trať, na které najdete několik kořenů, kamenů, ale největším benefitem jsou všudypřítomné dřevěné lávky, přemostění a další překážky.

DOWNHILL

1,5 km technicky těžká sjezdová dráha plná kořenů a kamenů. V celém bikeparku je nejprudší a nejnáročnější, pro jízdu na ni se doporučuje sjezdové či freeridové kolo s většími zdvihy.

SINGLE TRACK

Zatím jediný výjezdový trail v areálu, který dovede bikery nahoru na kopec. Pro všechny co nechtějí využít lanovku. Úzká pěšinka, po které se vyšlape pohodovým tempem za 30–40 minut na kopec.

BIG AIR BAG

Jedinečná atrakce v ČR, kdy si můžou zájemci na kole skočit do velkého nafukovací polštáře a „bezpečně“ si tak vyzkoušet různé otočky, salta či jiné triky.

SKILL CENTRUM

Bikerské nadšení můžeš pěstovat ve Skill centru, kde se pomocí překážek naučíš ovládat svůj bike. Piluješ techniku nebo se učíš ovládat svůj bike.

Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 

Free
Wi-Fi
Platební
karty

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2019 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací