Bikepark

Bikepark Kopřivná pod Pradědem,

Provozní doba

1.6. - 30.6 - Víkendový provoz, SO-NE 10:00-18:00.
1.7. - 30.8 - plný provoz, PO-NE 10:00-18:00
31.8. Zavřeno
1.9. - 30.9. , PA 14:00 - 18:00, SO-NE 10:00-18:00

Nabídne pro letošní sezónu 2015 spoustu změn a úprav nejen na tratích. Našim cílem nebylo postavit adrenalinový bikepark, nýbrž vybudovat místo, kde si zajezdí opravdu každý na jakémkoliv kole.

Pro odpočinek s rodinou nabízíme FAMILY tratě, vhodné pro jízdu na horských koloběžkách, kolech nebo buginách, které si můžete u nás zapůjčit. Novinkou 2015 je upravená a přejmenovaná trať FUN TRAIL (Family 3),jak již název napovídá, jedná se o zábavný čistokrevný trail lesem, pro ty nezkušené, vhodné zejména pro mládež až po ostřílené borce pro zahřátí před pořádnou výzvou.

Horkou novinkou léta je SPICY FREERIDE, zábavnou lehce kořeněnou trať plnou lavicovitých skoků, boulí, dropů, zatáček, samozřejmostí je wallride. Terén trati je v celé délce upraven s mírnými kořenovými pasážemi. Koncept trati byl vytvořen tak aby zde zkušení jezdci mohli pilovat techniku a nezkušení nabývat potřebných dovedností. Překážky je možno bezpečně objet ve včas vyznačených úsecích. Spicy freeride trať, kde se to naučíte aby jste to tam mohli pořádně "sázet". ;)

Drobnými úpravami prošla i trať DOWNHILL. Sjezdová trať má upravený rozjezd pro agresivnější nástup jízdy, přidali jsme pár skoků a upravili dojezd trati, aby jsme dosáhli kategorie "černá" ve všech ohledech. Trať je určena pro nejzkušenější jezdce, nabídne přírodní terén plný kamenitých a kořeněných pasáží, doplněnou o hliněné skoky a technické překážky.Důrazně doporučujeme pro tuto trať použít doplňkovou ochrana páteře a integrální helmu.

V naše půjčovna kol přešla úpravami a nyní jsme Oficiální Test Centrum LAPIERRE. K dispozici jsou Vám tak špičkové stroje pro výlety po horách X-control a Zesty, jak v duralu tak karbonu. Pro náročnější máme freeridový speciál LAPIERRE SPICY a zavodní sjezdové LAPIERRE DH a to ve dvou velikostech

Přijeďte nás navštívit, ať už vyhledáváte notnou dávku adrenalinu nebo místo pro odpočinek s rodinou, věříme, že se Vám u nás bude líbit a naleznete to své místo, které hledáte....