Úvod / Bikepark / Půjčovna / Testovací centrum Lapierre

Půjčovna / Testovací centrum Lapierre

Naše testcentrum nabízí k zapůjčení horská kola Lapierre a elektrokola Haibike.

Užívejte krásy jesenické přírody na výletech po okolí, připraveny jsou pro vás tištěné mapy - cyklotrasy, které najdete po celém areálu. Speciály, jako jsou sjezdová kola (vítězný bike mistra světa 2016 Loica Bruniho) můžete testovat v našem Bikeparku. 

Užívejte s námi krásný bajkový den.


Naše tratě

FAMILY TRATĚ

Family 1 a Family2 jsou velmi lehké tratě určeně především pro koloběžky a terénní trojkolky, případně pro rekreační cyklisty, kteří se nechtějí pouštět do nástrah samotného bike parku.

FUN TRAIL

3,5 km jednoduchý trail, který sjede opravdu každý. Vhodný pro začátečníky, děti a středně pokročilé bikery. Čekají tu na vás odkloněné zatáčky, klopenky, boule či menší skočky. Jede se po tvrdém zpevněném podkladu a dráha je bez problému sjízdná i na neodpruženém kole.

SPICY FREERIDE

Oblíbená freeridová trať střední obtížnosti, plná skoků, klopených zatáček a dřevěných překážek. Nejvíce si ji užijí vyznavači skákání, ale i začátečník ji dokáže plynule sjet,všechny náročné překážky se dají bezpečně přejet nebo objet.

GRAVITY LINE

Středně těžká trať, novinka roku 2016, pomalejší, technicky náročnější trať, na které najdete několik kořenů, kamenů, ale největším benefitem jsou všudypřítomné dřevěné lávky, přemostění a další překážky.

DOWNHILL

1,5 km technicky těžká sjezdová dráha plná kořenů a kamenů. V celém bikeparku je nejprudší a nejnáročnější, pro jízdu na ni se doporučuje sjezdové či freeridové kolo s většími zdvihy.

SINGLE TRACK

Zatím jediný výjezdový trail v areálu, který dovede bikery nahoru na kopec. Pro všechny co nechtějí využít lanovku. Úzká pěšinka, po které se vyšlape pohodovým tempem za 30–40 minut na kopec.

BIG AIR BAG

Jedinečná atrakce v ČR, kdy si můžou zájemci na kole skočit do velkého nafukovací polštáře a „bezpečně“ si tak vyzkoušet různé otočky, salta či jiné triky.

SKILL CENTRUM

Bikerské nadšení můžeš pěstovat ve Skill centru, kde se pomocí překážek naučíš ovládat svůj bike. Piluješ techniku nebo se učíš ovládat svůj bike.

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2018 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by