Kongresy, konference a školení? Od teď už jen v pohodlí, s vynikající gastronomií – na Kopřivné

V rámci našeho resortu můžete využít kongresové centrum:

  • kongresový sál pro 80 osob
  • konferenční místnost pro 24 osob
  • jednací místnost pro 10 osob
  • další prostory v rámci interiéru hotelu

Automaticky máte od nás k dispozici audiovizuální techniku s promítáním na samostatné plátno, klimatizace a bezplatné wi-fi připojení.

Konferenční prostory mají vlastní bar s obsluhou. V případě zájmu Vám rádi nabídneme různé coffee breaky, gastronomii, denní aktivity i večerní program, wellness  a další služby.

Jídlo a ubytování

Kopřivná resort nabízí ubytování více úrovní. Horský hotel Kopřivná nabízí pohodlí ve dvou a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlek. Ubytování Maja stylově zrekonstruovaný objekt s ubytováním ve čtyřlůžkových pokojích, ideální pro skupiny a rodinné rekreace se společenskou místností a možností stravováním přímo v objektu. Nově nabízíme ubytování v nádherné romantické horské chaloupce ze 17.stoleti , v dochovaném historickém stavu, vkusně upraveném potřebám 21. století.

Horský hotel, Maja, Chaloupka

Nabízíme více než coffee break

Coffee break není ideální volba celodenní stravy. Připravíme vám skvělý oběd načasovaný přesně podle potřeby. Nezapomeňte si nechat prostor i na zákusek. Vychutnejte si naši gastromii – váš kongres nebo školení půjde po obědě, jako po másle.

Restaurace-jídelní lístek

Aktivity pro konference přímo na míru

V rámci vašich kongresů, konferencí a seminářů vám připravíme program přesně na míru. Večerní program i Teambuildingové aktivity.

Večerní program v podobě klasiky nebo speciálního programu v podobě živé hudby nebo DJ vám zabezpečíme v prostorách kongresových místností, restaurace nebo exteriéru hotelu. Pokud máte zájem o speciální program, připravíme několik nabídek, jako je degustace vín, ohňová show, let balónem, noční výhled z vysílače Praděd nebo nám sami sdělíte co je pro vás aktuálně atraktivní.

Máte otázky? Přejete si cenovou nabídku? Zavolejte nám!

Andrea Mlčochová
marketing - eventy
720 626 376
mlcochova@koprivna.cz