DĚKUJEME ZA SKVĚLOU SEZÓNU A TĚŠÍME SE V KVĚTNU 2017

Už nyní se můžet těšit na Kopřivná Bike Festival v termínu 3.- 4.6.2017. více zde://koprivnabikefestival.cz/ 

---

V roce 2016 prošel velkým počtem změn, úprav a různých vylepšení, díky názorům a připomínkám od našich návštěvníků.

Pokud plánujete rodinný výlet, určitě oceníte naše FAMILY tratě. Pro relaxační jízdu využijte FAMILY 1, kde se s rodinou můžete prohánět na horských koloběžkách nebo na kole. FAMILY 2, vedená po sjezdovce Kopřivná je ideální pro rodinou jízdu v horských buginách.

Pro cyklistické nadšence všech věkových kategorií, od nejmenších až po ty nestárnoucí zcela jistě vykouzlí úsměv FUN TRAIL. Jednoduchá a zábavná trať plná boulí, klopených zatáček vedoucí lesem po zpevněném a vyčištěném povrchu. Vhodná především pro děti a začínájící bikery nebo jako rozehřátí před volbou náročnější trati. 

Modernizací neunikla ani trať SPICY FREERIDE, zábavnou lehce kořeněnou trať plnou lavicovitých skoků, boulí, dropů, zatáček, jsme obohatili úpravou lavicových skoků téměř k dokonalosti. Terén trati je v celé délce upraven s mírnými kořenovými pasážemi. Koncept trati byl vytvořen tak aby zde zkušení jezdci mohli pilovat techniku a nezkušení nabývat potřebných dovedností. Překážky je možno bezpečně objet ve včas vyznačených úsecích. Spicy freeride trať, kde se to naučíte aby jste to tam mohli pořádně "sázet". ;)

Novinkou letošního roku 2016 je GRAVITY LINE, středně náročná trať v podání pravého a nefalšovaného freeride v kanadském stylu. Na trati naleznete spoustu northshore mostků, přejezdů a dropů ze skály s dřevěným dopadem, kdy po celou jízdu budete bojovat s gravitací. Terén trati je jen hrubě upraven a neobsahuje objížďky. Trať je vhodná pouze pro zkušené jezdce s použitím doplňkové ochrany páteře a kolen.

Sjezdová neboli DOWNHILL trať nám taky nesmí usnout na vavřínech. Sjezdová trať má upravený rozjezd pro agresivnější nástup jízdy, přidali jsme více techničtější úsek v horní čísti traťi, aby jsme dosáhli kategorie "černá" ve všech ohledech. Nově trať vyúsťuje na pravou část sjezdovky na obří lavicový skok, nové vybudované klopené zatáčky a v neposlední řadě Vás čeká rockgarden. Trať je určena pro nejzkušenější jezdce, nabídne přírodní terén plný kamenitých a kořeněných pasáží, doplněnou o hliněné skoky a technické překážky.Důrazně doporučujeme pro tuto trať použít doplňkovou ochranu páteře,kolen a integrální helmu.

V našem Oficiální Test Centrum LAPIERRE na Vás čekají špičková kola této světoznáme francouzké firmy. K dispozici jsou Vám tak nejnovější 2016 špičkové stroje pro výlety po horách X-control a Zesty, jak v duralu tak karbonu. Pro náročnější máme freeridový speciál LAPIERRE SPICY a zavodní sjezdové LAPIERRE DH.

Přijeďte nás navštívit, ať už vyhledáváte notnou dávku adrenalinu nebo místo pro odpočinek s rodinou, věříme, že se Vám u nás bude líbit a naleznete to své místo, které hledáte....