Úvod / Bikepark / Bikepark trasy

Bikepark trasy

FAMILY 1

Jednoduchá trať po stávající lesní stezce o celkové délce 3km. Trasa je po celé dělce značena směrovými šipkami. Od horní stanice lanovky se proplétá lesem, křižuje naši sjezdovku a stáčí se okolo hotelu kolem Ubytování Maja, Bistra Kopřivná až k dolní stanici lanovky. Trať je vhodná pro všechny věkové kategorie od nejmenších po nestárnoucí. Ideální pro horské koloběžky a kola, které Vám zapůjčíme v naší půjčovně, pro rodinné projížďky nebo jen tak ať to frčí....

FAMILY 2

Velmi jednoduchá trať o délce 1,5km vedoucí po naší sjezdovce se zatáčkami vyznačenými bezpečnostními sítěmi, vhodná jak pro děti tak dospělé. Ideální trať pro horské trojkolky, které si můžete zapůjčit v naší půjčovně.

FUNTRAIL

Jak již název napovídá jedná se o zábavnou (FUN) stezku (TRAIL) vybudovanou v lese o délce 3,1km. Stezka je se zpevněným uhlazeným povrchem zbaveným kamenů tak aby byla vhodná i pro začínající mladé bikery se schovanými prvky freeride pro pokročilé, bezpečná pro všechny jezdce. Trať je houpavá, plná různých boulí a klopených zatáček. Koncept trati je postaven tak, aby si požitek z jízdy vychutnal každý, na jakémkoliv kole a věkové skupiny. Vhodná pro rodinný odpočinek nebo pro rozehřátí před tratí vyšší obtížnosti.

SINGLE TRACK

Trať pro jezdce, kteří nechtějí jen jezdit z kopce dolů ale i si máknout. Single track nabídne zajímavou přírodní stezku v kategorii enduro o délce 3,0 km. Začátek trati je u dolní stanice lanovky, klikatí se přes louku až nakonec zabředne do lesa. Vyústění první pasáže je na stávající lesní komunikaci a opět se po pár metrech vrací do lesní pasáže až k horní stanici lanovky odkud si můžete za odměnu vychutnat jednu z 5-ti tratí. Celá trať je vyznačená šipkami pro lepší orientaci.

SPICY FREERIDE

trať pojmenována na počest skvělého kola Lapierre SPICY, zábavná, lehce kořeněná trať, plná lavicovitých skoků, boulí, dropů, zatáček a nesmíme pozapomenout i wallride. Terén trati je v celé délce upraven s mírnými kořenovými pasážemi. Koncept trati byl vytvořen tak aby zde zkušení jezdci mohli pilovat techniku a nezkušení nabývat potřebných dovedností. Překážky je možno bezpečně objet ve včas vyznačených úsecích. Spicy freeride trať, kde se to naučíte aby jste to tam mohli pořádně "sázet".

GRAVITY LINE

Novinka letošního roku 2016!  GRAVITY LINE, středně náročná trať v podání pravého a nefalšovaného freeride v kanadském stylu. Na trati naleznete spoustu northshore mostků, přejezdů a dropů ze skály s dřevěným dopadem, kdy po celou jízdu budete bojovat s gravitací. Terén trati je jen hrubě upraven a neobsahuje objížďky. Trať je vhodná pouze pro zkušené jezdce s použitím doplňkové ochrany páteře a kolen.

DOWNHILL

Trať o celkové délce 1,5km je určena pro nejzkušenější jezdce a adrenalinové sportovce, nabídne přírodní terén plný kamenitých a kořeněných pasáží, doplněnou o hliněné skoky a technické překážky.Důrazně doporučujeme pro tuto trať použít doplňkovou ochranu páteře a integrální helmu. Trať je zbavena pouze volných kamenů jinak je povrch neupraven. Vhodná pouze pro celo odpružená kola kategorie downhill/extrémní freeride s minimálním zdvihem 180/180.

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2019 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací