Borůvkové hody

Srdečně Vás zveme na tradiční borůvkové hody 19.-20.8.2017.

Celá obec Malá Morávka se zahalí do borůvek. 

Vychutnejte si borůvky v nejrůznějších podobách. Letos nás najdete ve speciálním stanu na náměstí, připravujeme vám překvapení, sledujte náš facebook. https://www.facebook.com/KoprivnaResort/

Těšíme se na setkání.

 

SOUTĚŽ O POBYT PRO DVA S VEČEŘÍ

Soutěž probíhá pouze v době Tradičních borůvkových hodů 19. - 20. 8. 2017 na Malé Morávce. Ochutnejte ze speciálního borůvkového menu v naší Restauraci Kopřivná a s účtenkou, kde bude uvedeno jídlo z borůvkového menu (na kterém jste si pochutnali), přijdete v sobotu 19.8.2017 od 10:00 do 18:00 hodin do stánku Kopřivná resort na náměstí v Malé Morávce. Na místě předložíte účtenku a vyplníte hrací kartu s tipovací otázkou. Hrací kartu společně s vaší účtenkou vhodíte do soutěžního boxu. Pokud se naší soutěže účastníte v neděli 20.8.2017, po obdržení účtenky vyplníte hrací kartu s tipovací otázkou, kterou společně s účtenkou vhodíte do soutěžního boxu umístěného viditelně na baru v restauraci Kopřivná. Soutěžní box je umístěný v sobotu 19.8.2017 od 10:00 do 18:00 hodin na stánku v Malé Morávce, následně v neděli 20.8.2017 do 18:00 hodin v Restauraci horského hotelu Kopřivná. Soutěže se může účastnit každý návštěvník Restaurace Kopřivná a Bistra Ski Areálu Kopřivná, který si objednal ze speciálního borůvkového menu a řádně svou konzumaci uhradil, obdržel účtenku a vyplnil hrací kartu. Hrací karty jsou umístěny volně na stolech, případně u obsluhy k vyžádání. Na jeden doklad-účtenku je možné vyplnit pouze jednu hrací kartu. Výhrou je pobyt na jednu noc pro dvě osoby s večeří v Horském hotelu Kopřivná, termín si zvolí výherce. Termín výherce nebude kolidovat s již učiněnými rezervacemi.

Podmínky soutěže.
Přihlášení musí být starší 18 let. Vstupem do soutěže se počítá vyplnění a odevzdání herní karty s účtenkou. Soutěžící souhlasí se zpracováním údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová a korespondenční adresa pořadatelem a s jejich případným zpracováním prostřednictvím zpracovatele pro marketingové účely, tj. nabízení produktů a služeb, informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání souhlasu. V případě, že se stanete výhercem, souhlasíte též se zveřejněním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení a neúplná adresa bydliště (obec), ve sdělovacích prostředcích, Facebook stránkách a webových stránkách pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady. Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami nebo se zásadami poctivé soutěže a fair play. V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat na jím uvedených kontaktních údajích, zaniká nárok výherce na získání této výhry. Takto nepřevzatá výhra propadá pořadateli soutěže. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že pořadatel je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména a příjmení nebo obrazové, zvukové, obrazově zvukové záznamy týkajících se výherců nebo jejich projevů osobní povahy (video, fotografie, písmo, hlas apod.), ve sdělovacích prostředcích, na Internetu nebo v propagačních materiálech pořadatele soutěže. Pokud není určeno jinak a soutěž je uskutečňována prostřednictvím hrací karty, soutěžící jsou tříděni podle správných odpovědí a po ukončení soutěže je náhodně vybrán jeden výherce. Účast v soutěži a výhru nelze vymáhat soudní cestou. Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci zaměstanců společnosti Ski Areál Kopřivná a.s..

br.menuweb

Napište nám

Můžete nám napsat zdeOdeslat
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Vaše zpráva:
Kopřivná resort, Malá Morávka 122, 793 36 50.0344883N, 17.3089850E Naplánovat trasu

Ski Areál Kopřivná a.s.
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka

koprivna@koprivna.cz
+420 777 745 374
+420 554 273 152

Copyright @ 2017 - koprivna.cz

Created by Plugo.cz

Designed by